Dosajlama Sistemleri

Dosajlama Sistemleri

Toplu Tartım Ünitesi OKDS, unlu ürünler, şeker ve tuz gibi toz ürünlerin tartım, oranlama ve taşınmasında eşsiz bir hassasiyet sunar. Aşırı hassasiyeti korurken artık ürün kalıntısını minimize eder; böylece hamurlarınız sürekli yüksek ve tekrarlanabilir bir kaliteye sahip olur.

Öne Çıkan Özellikler

Dayanıklı Hazne Tasarımı Hassasiyet ve Hijyen Açısından Tasarlandı OKDS haznesinin yenilikçi geometrisi ve sağlam tasarımı, kalıntının minimumda tutulmasını ve tartım hassasiyetinin en üst düzeyde olmasını sağlar. Bu, yoğurma makinesine hassas ürün miktarları iletilmesini sağlar; böylece tarifleriniz sürekli yüksek kalitede ve kolayca tekrarlanabilir.

Kolay Bakım Tüm Bileşenlere Kolay Erişim OKDS’nın elektrik, pnömatik ve elektronik üniteleri hepsi kolayca erişilebilirdir, operatörlere kolay erişim sağlar ve hatta toplu tartım ünitelerinin bakımını ve servisini hızlı ve basit hale getirir.

Esnek Kurulum Farklı Montaj Seçenekleri Yüksek özelleştirilebilirlik sağlayan OKDS modüllerinin montaj elemanları kolayca yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir, size büyük bir esneklik ve geniş bir montaj seçenekleri yelpazesi sunar.