KURUMSAL

Kurumsal

Değirmen sektöründe 25 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimiyle, projelerden elektrik ve elektronik alanına, otomasyondan montaj ve saha çalışmalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. OKKA OTOMASYON Elektrik Enerji LTD. Şti. olarak, bu süreç boyunca kazandığımız uzmanlıkla, müşterilerimize en üstün kaliteye sahip ürünleri ve kesintisiz teknik desteği sunmak için buradayız.

Faaliyetlerimiz

Elektrik ve Otomasyona ihtiyaç duyulan Makinalar , Un , İrmik ve Yem ve Mısır Fabrikaları Projelendirme , Elektrik ve Otomasyon Yedek Parçaları , Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Satış ve Kurulumu , Güneş Panel Satış ve Kurulumu

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanlarının hayatına olumlu etkiler sunan, geniş kitlelere ürün ve hizmetlerini ulaştırarak topluma katkıda bulunan, sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, köklü değerlerine bağlı, güvenilirlik ve kalite odaklı yaklaşımıyla öne çıkan, yaygın satış ve servis ağı ile müşteri memnuniyetini sağlayan, ürün çeşitliliği konusunda öncü, uzman kadrosuyla dikkat çeken ve müşteri odaklı yaklaşımıyla global düzeyde ilk akla gelen ve tercih edilen bir şirket olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kalite ve etik değerlerden ödün vermeden , her defasında müşterilerimize beklentilerin ötesinde ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.